Hakkımızda


Royal Plate - Restaurant & Catering HTML Template

Eylül 2004 yılında Kısıkköy / Menderes / İZMİR 'de kurulan işletmemiz, günümüze kadar 17 kişilik personeli ile yaklaşık 200 firmaya hizmet vermektedir.

2011 yılında  yine aynı Sitede Metal işleri bölümünde Butik Lokanta konseptinde ağırlıklı alakart yemek olmak üzere ikinci yerimizle sanayimize değer katmaya ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

İşletmemiz; toplu seçmeli yemek, fast food, açık büfe/standart kahvaltı, mesai yemekleri, market hizmetlerini en iyi şekilde vermektedir. Ayrıca işletmelerin özel ihtiyaçlarını ve organizasyonlarını başarılı bir şekilde organize edebiliriz.

Misyonumuz, müşterilerimizin en kaliteli, sağlıklı, lezzetli yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip edip, piyasaların el verdiği koşullar çerçevesinde, yaratıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Politikamız, önümüze koyduğumuz hedeflerde müşterilerimizin sağlığını koruyarak ve güvenini sarsmadan emin adımlarla işletmemizi sağlam temeller üzerine oturtup sürekli istikrarlı büyüyerek her geçen gün daha çok müşteriye hizmet verebilmektir.

İyi çalışmalar diler, ilerleyen zamanda işbirliği yapmayı ümit ederiz.

Saygılarımızla,