http://www.akkaryemek.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ

Sabah : 07:00

Akşam : 19:00

HAFTA SONU 

Cumartesi : 07:00-15:00

Pazar : 08:00-14:00

Hakkımızda

Eylül 2004 yılında Kısıkköy / Menderes / İZMİR'de kurulan işletmemiz günümüze kadar 17 kişilik personeli ile yaklaşık
200 firmaya hizmet vermekteyiz.
 
2011 yılında yeni aynı Sitede Metal işleri bölümünde Butik Lokanta konseptinde ağırlıklı alakart yemek olmak üzere ikinci yerimizle sanayimize değer katmaya ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
 
İşletmemiz ; toplu seçmeli yemek fast food,açık büfe/standart kahvaltı,mesai yemekleri,market hizmetleri en iyi şekilde vermektedir. Ayrıca işletmelerin özel ihtiyaçlarını ve organizasyonlarını başarılı bir şekilde organize edebiliriz.
 
Misyonumuz ;
Müşterilerimizin en kaliteli,sağlıklı,Lezzetli yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktır.
 
Vizyonumuz ;
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını tekip edip,piyasaların el verdiği koşullar çerçevesinde , yaratıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetni arttırmaktır.
 
Politikamız ;
Önümüze koyduğumuz hedeflerde müşterilerimizin sağlığını koruyarak ve güvenini sarsmadan emin adımlarla işletmemizi sağlam temeller üzerine oturtup sürekli istikrarlı büyüyerek her geçen gün daha çok müşteriye hizmet verebilmektir.
 
İyi çalışmalar diler,ilerleyen zamanda işbirliği yapmayı ümit ederiz
 
Saygılarımızla.
 
KURUMSAL YEMEK HİZMETİMİZ
 
Titizliği ve isipline ilke edilen firmamız Kısıkköy'de faaliyete geçerek AK-KAR Catering hizmetleri ile müşteri ihtiyaçlarını karşılanmasına yardımcı olmakadır.Kısıkköy'de yer alan tüm işletmelere özel sunmuş olduğumuz
özel seçilmiş menülerimiz ile hijyenik ve damak tadında Lezzet bırakan yemekleri özenle sunmaktayız. 
 
ORGANİZASYON YEMEK HİZMETİMİZ
 
AK-KAR Catering olarak işimize verdiğimiz önem,bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yöneltmiştir.
İnsan sağlığına verdiğimiz öncelik,ürünlerimizin hazırlanış aşamasında taşıma ve sunuş aşamasına değin hijyeni hep ön planda tutmamızı sağlamaktadır.Tıpkı evde hazırlanan bir yemeğe gösterilen özen gibi,biz de hazırladığımız tüm yiyeceklere aynı özeni göstermekteyiz .İnsan sağlığı için gerken tüm koşulları sağlayarak kaliteli ve taze gıdalar kullanarak Lezzetli yiyecekler üretmek ana ilkelerimizdendir.ve bu doğrultuda çalışarak sizlerin güveninizi haketmekten sevinç ve gurur duyuyoruz.Kaliteli ekipmanlarımız,güleryüzlü,eğitimli,disiplinli personelimizle AK-KAR CATERİNG olarak profesyonel ve amaca yönelik çözüm odaklı hizmet anlayışımızla mükemmel ulaşım ve özel günlerinizi unutulmaz kılmak hedefimizdir.